Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Lørdag 7/5 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07050400 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig Partille IBS      
07050500 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBF Göteborg 2 Ferdig Marstrands IBK      
07050600 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 0 Rotebro IS IBK 1    
07050700 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Göteborg 3 - 1 Tunet IBK    
07050800 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Salems IF 2 3 - 2 Surte IS IBK    
07050900 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/8 Final Tunet IBK 4 - 5 P Åkersberga IBF 1    
07050401 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Kärra IBK      
07050501 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBF Göteborg 1 Ferdig Frölunda IBK      
07050601 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj C Marstrands IBK 7 - 1 Salems IF 1    
07050701 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IBF Backadalen 0 - 4 Nacka Wallenstam IBK    
07050801 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C Linköping Innebandy 1 - 1 Partille IBS    
07050402 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Panthers      
07050502 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A FBC Lerum Lions Ferdig IBF Backadalen röd      
07050602 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 5 - 2 Rotebro IS IBK 2    
07050702 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Lindome IBK 3 - 4 Malmö FBC    
07050802 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Linköping IBK 4 - 2 Myggenäs IBK    
07050901 lø 07/05 09:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F11 Plj A Kärra IBK Ferdig Sköndals IK      
07050403 lø 07/05 10:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B Värnamo IK 6 - 0 IBF Göteborg    
07050503 lø 07/05 10:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 F10 Plj A Salems IF Ferdig IBF Älvstranden      
07050603 lø 07/05 10:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj A Kärra IBK 0 - 3 Mölndals IBF    
07050703 lø 07/05 10:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Lomma FBC 1 - 1 Stenungsunds IBK    
07050803 lø 07/05 10:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Älvsjö IBK 6 - 2 Sportlife Kungälv IBK    
07050902 lø 07/05 10:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F11 Plj A IBK Göteborg Ferdig IBF Backadalen      
07050404 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig Marstrands IBK      
07050504 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBF Göteborg 2 Ferdig Partille IBS      
07050604 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Farsta IBK 5 - 1 Linköping IBK HJ 20    
07050704 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B IK Zenith 1 4 - 2 Team Tramerramer    
07050804 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Göteborg City IBK 2 - 3 Frölunda IBK    
07050903 lø 07/05 10:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F11 Plj A FBC Lerum Ferdig Lindås Waves IBK      
07050405 lø 07/05 11:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Göteborg 1 Ferdig IBF Backadalen vit      
07050505 lø 07/05 11:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Kärra IBK Ferdig Frölunda IBK      
07050605 lø 07/05 11:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj C Marstrands IBK 0 - 0 IBF Älvstranden    
07050705 lø 07/05 11:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C Värmdö IS 3 - 6 IK Zenith 2    
07050805 lø 07/05 11:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D Åkarps IBK 0 - 0 Skälby IBK    
07050904 lø 07/05 11:30 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 Åkersberga IBF 1    
07050406 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Lindås Waves IBK      
07050506 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Göteborg Ferdig FBC Lerum Panthers      
07050606 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Partille IBS Ferdig FBC Lerum Lions      
07050706 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Surte IS IBK 2 - 3 FBC Lerum 1    
07050806 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Sandö IBK 2 - 0 Ski IL Innebandy    
07050407 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B Stenungsunds IBK 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBK 2    
07050507 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj B IBF Göteborg 4 - 0 Dingle AIK    
07050607 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj B FBC Lerum 2 3 - 0 Lindås Waves IBK    
07050707 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Frederikshavn Blackhawks 0 - 6 Pixbo Wallenstam IBK    
07050807 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A FBC Lerum 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
07050905 lø 07/05 12:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Åkersberga IBF 2 3 - 2 Råsunda IS    
07050408 lø 07/05 12:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Fristad GoIF 0 - 3 Bele Barkarby IF    
07050508 lø 07/05 12:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Vaxholms IBF 1 - 2 BKI Sunnanå    
07050608 lø 07/05 12:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Nacka Wallenstam IBK 4 - 0 BK Vingen    
07050708 lø 07/05 12:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj B Bergs IK 2 - 1 IBK Elfhög    
07050808 lø 07/05 12:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Åkersberga IBF 2 - 1 Hässelby SK IBK    
07050409 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Göteborg Ferdig Lindås Waves IBK      
07050509 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj B IBK Lidköping 2 - 3 FBI Tullinge    
07050609 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj B Olofströms IBK 2 - 4 Lindome IBK    
07050709 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A Arlanda IBK 3 - 2 Herrestads AIF    
07050809 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A IBK Lockerud Mariestad 3 - 7 Mölndals IBF    
07050906 lø 07/05 13:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
07050410 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen röd      
07050510 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Lions      
07050610 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IBK Göteborg 1 - 2 Surte IS IBK    
07050710 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Häljarps SK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
07050810 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F14 Plj A Frederikshavn Blackhawks 1 - 5 Vaxholms IBF    
07050907 lø 07/05 14:10 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Warbergs IBF 3 - 2 Fristad GoIF    
07050411 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 9 - 1 IBF Backadalen    
07050511 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBK 4 - 0 FBC Lerum    
07050611 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj A FBC Lerum 5 - 1 Lindås Waves IBK    
07050711 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Plj A Lillån IBK 0 - 2 Warberg IC    
07050811 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Plj A Öckerö IBK 0 - 1 Nacka Wallenstam IBK    
07050612 lø 07/05 14:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj D Vaxholms IBF 0 - 2 IBF Backadalen    
07050712 lø 07/05 14:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Slutspel 1/4 Final Hässelby SK IBK 1 - 2 Fristad GoIF    
07050812 lø 07/05 14:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Slutspel 1/4 Final Bele Barkarby IF 3 - 0 Bergs IK    
07050908 lø 07/05 15:00 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Åkersberga IBF 2    
07050412 lø 07/05 15:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IBK Walkesborg 2 - 4 IBF Göteborg 1    
07050512 lø 07/05 15:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IK Zenith 2 6 - 2 Stenungsunds IBK    
07050613 lø 07/05 15:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Slutspel 1/4 Final FBI Tullinge 1 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
07050413 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj C IBF Göteborg 2 3 - 1 Dingle AIK      
07050513 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj C Frölunda IBK 5 - 1 IBF Backadalen    
07050713 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A IBF Älvstranden 2 - 5 IBS Svedala    
07050813 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 1 3 - 0 IK Zenith 1    
07050909 lø 07/05 15:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 7 - 0 IBS Svedala    
07050414 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Semifinale Warberg IC 1 - 0 Öckerö IBK    
07050514 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Vaxholms IBF    
07050614 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Slutspel Semifinale Häljarps SK 1 - 0 IBK Göteborg    
07050714 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Slutspel 1/4 Final Arlanda IBK 4 - 3 P IBK Lidköping    
07050814 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Slutspel Semifinale Nacka Wallenstam IBK 7 - 3 FBC Lerum    
07050910 lø 07/05 16:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 - 3 FBC Lerum    
07050415 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A IBF Backadalen 4 - 2 Nacka Wallenstam IBK    
07050515 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A Partille IBS 3 - 0 IF Marin Väst    
07050615 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A Stenungsunds IBK 0 - 3 Bergs IK    
07050715 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj D FBC Lerum 4 - 0 Vaxholms IBF    
07050815 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj D Särö Seahawks IBK 0 - 3 IBF Backadalen    
07050516 lø 07/05 17:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Sandö IBK 4 - 0 Borås IBF    
07050616 lø 07/05 17:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Sportlife Kungälv IBK 0 - 1 Linköping IBK    
07050716 lø 07/05 17:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B BK Vingen 1 - 6 Tunet IBK    
07050816 lø 07/05 17:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Slutspel Semifinale Åkersberga IBF 0 - 4 Bele Barkarby IF    
07050911 lø 07/05 17:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel Semifinale Lindome IBK 5 - 1 Warbergs IBF    
07050416 lø 07/05 17:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 0 Pixbo Wallenstam IBK    
07050517 lø 07/05 18:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel Semifinale Mölndals IBF 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
07050617 lø 07/05 18:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Slutspel Semifinale Nacka Wallenstam IBK 3 - 0 Fristad GoIF    
07050717 lø 07/05 18:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Slutspel 1/8 Final Stenungsunds IBK 2 - 6 Lindås Waves IBK    
07050912 lø 07/05 18:30 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Linköping IBK Ungdom 3 - 0 Varla IBK    
07050817 lø 07/05 18:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semifinale Lindome IBK 1 - 4 Arlanda IBK    
07050417 lø 07/05 18:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 6 - 5 P Häljarps SK    
07050518 lø 07/05 19:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C BK Vålberg 3 - 0 Borås IBF    
07050618 lø 07/05 19:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj C Lillån IBK 0 - 2 Åkersberga IBF 2    
07050718 lø 07/05 19:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Älvsjö IBK 0 - 3 Lindås Waves IBK    
07050913 lø 07/05 19:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Onsala Innebandy    
07050818 lø 07/05 19:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 3 - 0 IBS Svedala    
07050519 lø 07/05 19:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel 1/4 Final Sandö IBK 2 - 3 Partille IBS    
07050619 lø 07/05 19:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel 1/4 Final Bergs IK 5 - 6 P Tunet IBK    
07050719 lø 07/05 19:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Slutspel 1/4 Final IBF Göteborg 1 5 - 1 Dingle AIK    
07050418 lø 07/05 19:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Finale Warberg IC 1 - 0 Nacka Wallenstam IBK    
07050914 lø 07/05 20:10 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semifinale Lindome IBK 2 - 1 FBC Lerum    
07050819 lø 07/05 20:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final Frölunda IBK 5 - 3 IBF Älvstranden    
07050520 lø 07/05 20:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 BKI Sunnanå    
07050620 lø 07/05 20:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Sportlife Kungälv IBK 1 - 1 Skövde IBF    
07050720 lø 07/05 20:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Tierp IBK 1 - 10 Åkersberga IBF 1    
07050419 lø 07/05 20:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Finale Nacka Wallenstam IBK 1 - 0 Bele Barkarby IF    
07050521 lø 07/05 20:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK 5 - 3 Lindås Waves IBK    
07050621 lø 07/05 20:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel 1/8 Final Malmö FBC 3 - 1 Nacka Wallenstam IBK    
07050915 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lillekärrshallen Dam Plj A IBK Göteborg 2 - 0 Sandö IBK    
07050721 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Hässelby SK IBK 0 - 7 Fristad GoIF    
07050820 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Ryds SK 0 - 0 Endre IF    
07050916 lø 07/05 21:30 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel Semifinale Linköping IBK Ungdom 4 - 1 Onsala Innebandy    
07050722 lø 07/05 21:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 7 - 0 BKI Sunnanå    
07050821 lø 07/05 21:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Slutspel 1/4 Final Partille IBS 2 - 1 Särö Seahawks IBK    
07050522 lø 07/05 21:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel 1/4 Final FBC Engelholm 2 - 3 BK Vingen    
07050622 lø 07/05 21:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 5 - 3 Dingle AIK    
07050420 lø 07/05 21:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Finale Mölndals IBF 5 - 1 Arlanda IBK    
07050917 lø 07/05 22:20 lø 07/05 Lillekärrshallen Dam Plj D Marstrands IBK 1 2 - 0 IBF Backadalen    
07050822 lø 07/05 22:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D Lindome IBK 2 - 1 Järfälla IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg