Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

IBF Backadalen

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050700 to 30/05 10:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Backadalen 2 Vit 3 - 3 Pixbo Wallenstam    
30050801 to 30/05 11:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B IBF Backadalen 1 Röd 4 - 1 Ale IBF P05/04    
30050601 to 30/05 11:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Bjärreds IBK Svart Ferdig IBF Backadalen      
30050502 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A Partille IBS 2 - 2 IBF Backadalen    
30050804 to 30/05 12:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj C IBF Backadalen 1 Röd 6 - 0 Särö Seahawks IBK    
30050604 to 30/05 12:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A IBF Backadalen 0 - 0 SMÅ IF Innebandy    
30050805 to 30/05 13:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj A IBK Genarp 5 - 0 IBF Backadalen    
30050705 to 30/05 13:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj B IBF Backadalen 0 - 2 Fristad GOI...holms SK HJ    
30050407 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B IBF Backadalen 1 Röd 2 - 0 Sunds Seahawks    
30050607 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Pixbo Walle...BF Viträvar      
30050408 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B IBF Backadalen 2 Vit 1 - 3 IBK Genarp    
30050611 to 30/05 16:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Dingle AIK 04 4 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
30050812 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj B IBF Backadalen 2 Vit 2 - 2 Lindome IBK    
30050412 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj A Bergs IK 5 - 0 IBF Backadalen    
30050513 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A IBF Backadalen 2 - 2 Sunde Innebandyklubb 2    
30050514 to 30/05 17:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj C IBF Backadalen 1 Röd 0 - 4 Råsunda IS    
30050415 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IBF Backadalen 1 - 7 IBK Genarp    
30050516 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj B Mölndals IBF 3 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
30050518 to 30/05 20:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C IBF Älvstranden 5 - 0 IBF Backadalen div6    
30050718 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30050620 to 30/05 21:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B IBK Kungälv D2 0 - 3 IBF Backadalen    
30050421 to 30/05 21:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B IBF Backadalen 2 - 0 FBC Vinga    
31050401 fr 31/05 08:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj C Kärra IBK 6 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
31050801 fr 31/05 08:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj B IBF Backadalen 1 - 4 Utbynäs SK    
31050404 fr 31/05 10:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B Vaxholms IBF Svart 0 - 5 IBF Backadalen    
31050604 fr 31/05 10:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Bjärreds IBK Gul Ferdig IBF Backadalen      
31050704 fr 31/05 10:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A Varla IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
31050506 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Lindås Rasta IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
31050509 fr 31/05 12:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IBK Kungälv /Munkegärde 11 - 1 IBF Backadalen    
31050510 fr 31/05 13:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj B Dingle AIK 05 2 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
31050610 fr 31/05 13:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IBF Backadalen 1 - 2 Fristad Goif    
31050412 fr 31/05 14:20 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A IBF Backadalen 0 - 3 Tunet IBK    
31050612 fr 31/05 14:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Pixbo Walle...BF Rödrävar      
31050513 fr 31/05 14:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj C Sunde Innebandyklubb 0 - 11 IBF Backadalen 1 Röd    
31050814 fr 31/05 15:20 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen 1 Röd    
31050515 fr 31/05 15:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Partille IBS 2 - 3 IBF Backadalen 2 Vit    
31050416 fr 31/05 16:20 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A Vaxholms IBF 0 - 0 IBF Backadalen    
31050616 fr 31/05 16:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Tunet IBK 7 - 0 IBF Backadalen    
31050517 fr 31/05 16:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C IBF Backadalen div6 0 - 5 Mölndal IBF Brunkers    
31050617 fr 31/05 16:55 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B IBF Backadalen 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050420 fr 31/05 18:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B Lindome IBK 0 - 0 IBF Backadalen    
31050422 fr 31/05 19:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B Skara IBK 3 - 10 IBF Backadalen    
31050623 fr 31/05 20:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Vaxholms IBF 2 - 2 IBF Backadalen    
31050424 fr 31/05 20:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B IBF Backadalen 2 - 3 Bergs IK    
31050723 fr 31/05 20:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Backadalen 2 Vit 1 - 4 IK Zenith    
31050624 fr 31/05 20:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Lindås Waves 4 - 0 IBF Backadalen 1 Röd    
31050825 fr 31/05 21:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj A IBF Backadalen 1 - 0 IBK Göteborg Svart    
01060500 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A FBC Vinga Ferdig IBF Backadalen      
01060600 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj C Varnhems IF 2 - 3 IBF Backadalen div6    
01060700 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B IBF Backadalen 8 - 0 Mölndals IBF    
01060601 lø 01/06 08:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj A Filipstad IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
01060603 lø 01/06 09:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A IBF Backadalen 1 - 0 Bygdø Monolitten IL    
01060406 lø 01/06 11:10 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel 1/4 Final Lindås Waves F04 2 - 1 IBF Backadalen    
01060507 lø 01/06 11:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Lindås Rasta IBK Ferdig IBF Backadalen      
01060407 lø 01/06 12:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK P-07 2 - 1 IBF Backadalen    
01060408 lø 01/06 12:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B IBF Backadalen 7 - 0 Hagfors IBS...äck IBF Röd    
01060810 lø 01/06 13:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C IBF Backadalen div6 1 - 2 IBK Bergum Lynx    
01060713 lø 01/06 15:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel 1/4 Final Frölunda IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
01060814 lø 01/06 16:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Partille IBS 2 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
01060714 lø 01/06 16:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/4 Final Lindås Waves 4 - 3 IBF Backadalen 2 Vit      
01060615 lø 01/06 17:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Slutspel Semifinale Bergs IK 2 - 0 IBF Backadalen    
01061109 lø 01/06 19:00 lø 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final Särö Seahawks IBK 7 - 2 IBF Backadalen    
01060618 lø 01/06 19:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 2 - 3 Landvetter IBK    
01060820 lø 01/06 21:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen div6 5 - 0 W Särö Seahawks IBK      
02060601 sø 02/06 09:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Slutspel 1/4 Final Mölndals IBF 9 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
02060704 sø 02/06 11:40 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 1 - 3 FBC Vinga    
02060804 sø 02/06 11:40 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IK Zenith Div1 12 - 0 IBF Backadalen div6    
02060607 sø 02/06 14:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A IBF Backadalen Ferdig IBK Kungälv Kastelle P08      
02060510 sø 02/06 15:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Lindås Waves Ferdig IBF Backadalen      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg